Sedat Peker'den sonra o isim de kameralar karşısına geçecek!

Sedat Peker'in yayınladığı videoların ardından dikkat çeken bir iddia geldi. SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'ın da "kamera önüne geçeceğim" mesajı verdiği öne sürüldü.

Sedat Peker'den sonra o isim de kameralar karşısına geçecek!

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in 2 Mayıs 2021'de başladığı videoların yankıları sürerken SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'ın da kameralar karşısına geçeceği iddia edildi.

Toplam 9 video yayınlayan ve yaklaşık 90 milyon kez izlenen Peker'in iddiaları gündemdeki yerini koruyor.

OTEL İDDİALARI

Geçen pazar günü 9'uncu videosunu yayınlayan Peker'in, kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz ve otelleriyle ile ilgili iddiaları büyük ses getirmişti. 

SES GETİRDİ

Sedat Peker, bir gecelik oda ücreti 100 bin TL'den fazla olan otelde, bazı hakim, savcı ve basın mensuplarının ücretsiz kaldığını anlatmıştı.

AKP'YE MESAJ

Odatv'de yer alan haber göre Peker'in iddialarının ardından bu kez de Sezgin Baran Korkmaz'ın kameralar karşısına geçeceği öne sürüldü.

Alınan bilgilere göre bazı AKP'lilerle ve Külliye'deki bazı isimlerle de ilişkileri olduğu iddia edilen Korkmaz'ın "Ben de tripot önüne geçeceğim" mesajı verdiği öğrenildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner25

sanalbasin.com üyesidir