Habertürk’ten Sedat Peker’in hedef aldığı Veyis Ateş kararı!

Habertürk TV sunucusu Veyis Ateş’in bugünkü akşam haberlerini sunup sunmayacağı merak konusu olmuştu. Edinilen bilgiye göre, Ateş bugün yayına çıkmayacak.

Habertürk’ten Sedat Peker’in hedef aldığı Veyis Ateş kararı!

Medya Koridoru’nda yer alan habere göre; suç örgütü lideri Sedat Peker’in dün YouTube’da yayımladığı 9’uncu videosunda Habertürk TV’nin ekran yüzü Veyis Ateş’le ilgili ortaya attığı iddialar gündeme bomba gibi düşmüştü. Peker, videoda Sezgin Baran Korkmaz’ın yurtdışında çıkışıyla ilgili iddiaları anlattığı bölümde; Korkmaz’ın Bodrum’da bulunan lüks oteli Paramount’ta savcı, emniyet müdürü, hâkim ve gazetecilerin kaldığını öne sürmüştü. ‘Paramount Kadrosu’ olarak bahsettiği isimlerin bu otelde para ödemeden tatil yaptığını iddia eden Peker, Veyis Ateş için ise “o da kadrodaydı” demişti.

Bu iddiaların ardından hafta içi her gün saat 17:00 ile 19:00 arasında Habertürk TV’de Akşam Bülteni’ni sunan Ateş’in, bu akşam ekrana çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu. Medyakoridoru’nun kanal kaynaklarından edindiği bilgiye göre; Veyis Ateş’in bu akşam ekranda olmayacak. İddiaya göre; Habertürk’ün bugünkü akşam haberlerini, kanalın bir diğer ekran yüzü Ceren Bektaş Atuk sunacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner25

sanalbasin.com üyesidir