İstanbul'da AK Parti Danışma Meclisi toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu anda kişi başına milli gelir 9 bin 500 dolara dayandı. Daha da iyi olacak" diye konuştu

Yumurtada fiyatlar haftalık değişiyor Yumurtada fiyatlar haftalık değişiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da AK Parti Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Erdoğan, ekonomi ve siyaset ile ilgili mesajlar verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan,  "Gerçekleştirdiğimiz demokrasi ve kalkınma devrimleri sayesinde Türkiye, ülkesi ve milletiyle dünyanın en üst ligine yükseldi." ifadelerini kullandı. Erdoğan konuşmasında, "Şu anda kişi başına milli gelir 9 bin 500 dolara dayandı. Daha da iyi olacak" dedi. 

Türk milletini, bugün sahip olduğu kalkınma ve demokrasi standartlarına biz çıkardık diyen Erdoğan, "Gerçekleştirdiğimiz demokrasi ve kalkınma devrimleri sayesinde Türkiye, ülkesi ve milletiyle dünyanın en üst ligine yükseldi" dedi.

2023 seçimlerinde mualefetin halen bir aday üzerinde uzlaşamadığına dikkat çeken Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Diğer ittifaklar ve partiler herhangi bir cumhurbaşkanı adayı telaffuz edemediler. Herhangi bir projeleri ve hedefleri de yok"