İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mitinginde olaylar çıktı.

Havuzbaşı Kent Meydanı'nda halk buluşmasına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu meydanın arka tarafında toplanan grubun taşlı saldırısına uğradı.

Otobüs üzerinden vatandaşlara bir süre hitap eden İmamoğlu, konuşmasını yarıda keserek aşağı indi.

Bu sırada polis saldırgan gruba müdahale etti. 

"SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ"

Taşlı saldırganlara müdahale etmeyen polis ekiplerine tepki gösteren İmamoğlu, "Bunu seyreden polisler, biz de sizi seyrediyoruz!" diye konuştu.

İmamoğlu şunları kaydetti:

TBMM'nin bu haftaki mesaisi belli oldu: Başkanlık seçimi ve yemin töreni yapılacak TBMM'nin bu haftaki mesaisi belli oldu: Başkanlık seçimi ve yemin töreni yapılacak

"Bu şehrin valisi, emniyet müdürü biz de sizi seyrediyoruz. Hiç sorun yok. Aldatılmış gençler olabilir. Aldatılmış yöneticiler olabilir. Burada yaralanan vatandaşlar var siz seyrediyorsunuz polisler. Erzurum Valisi, Erzurum Belediye Başkanı... Hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım. İnsanları tahrik ediyorsunuz."

ekrem-imamoglunun-erzurum-mitinginde-arbede-cikti-imamoglu-konusm_7c82d226ekrem-imamoglunun-erzurum-mitinginde-arbede-cikti-imamoglu-konusm_7c700487ekrem-imamoglunun-erzurum-mitinginde-arbede-cikti-imamoglu-konusm_7c82d387ekrem-imamoglunun-erzurum-mitinginde-arbede-cikti-imamoglu-konusm_7c82d229