Trabzon’da 2500 esnaf kepenk kapattı

Saadet Partisi Trabzon İl Başkan Yardımcısı Sefa Aydın Trabzon’da 2500 esnafın kepenk kapattığını işsizliğin ise 10 kat arttığını söyledi.

Trabzon’da 2500 esnaf kepenk kapattı

Haberlobi/Haber Servisi

Saadet Partisi Trabzon İl Başkan Yardımcısı Sefa Aydın, Saadet Partisi’nin neden ‘Geçim ittifakı’ kampanyası düzenlediklerini aktardı.

Sefa Aydın şunları söyledi;

Konya Milletvekilimiz Abdulkadir Karaduman'ın gerçekleştirdiği basın toplantısıyla birlikte başlattığımız "Geçim İttifakı" konseptli çalışmamıza şehrimizde hız kesmeden devam ediyoruz.

İSRAF EDİLDİ

Bir yıl içerisinde sadece Trabzon'da  2500 esnafımız kepenk kapatmışken, insanımız geçim derdini iliklerine kadar hissederken,  Saadet Partisi olarak insanımızın bu feryadına ses olmaya çalışıyoruz. Bir siyasi partinin en temel hakkı olan propaganda hakkımızı kullanarak çeşitli materyaller ile halkımızı bilinçlendirmeye çalışıyor, kamu kaynaklarının israf edildiğini, düzgün yönetilmediğimizi anlatmaya çalışıyoruz.

HER 3 GENÇTEN BİRİ İŞSİZ

Bu minvalde hazırladığımız pankartlarımızda; "Geçinemiyoruz, her üç gençten biri işşiz!", "Geçinemiyoruz, esnaf kepenk kapatıyor!", "Geçinemiyoruz, insan onuruna yakışan ücret istiyoruz!" vb sloganlar yazıyor. İlçe teşkilatlarımız ile birlikte şehrin muhtelif yerlerine bu pankartlarımızı asarken her seçim döneminde yaşadığımız gibi en temel hakkımız olan propaganda hakkımız engellenmeye çalışılıyor.

UMUT IŞIĞI OLAMIYORSUNUZ

Siyasi partilerin en temel hakkı olan propaganda serbestliği hakkı her geçen gün daha fazla kısıtlanmaya çalışılmakta, iktidar partisi ve uzantıları insanımızın tenceresi kaynatmak yerine siyasi rakiplerini engellemeye kafa yormaktadır. Ne yaparsa yapsınlar evde kaynamayan tencerenin gerçekliği aşikardır. Bu gerçeklik yok sayılamaz, göz ardı edilemez mevcut yönetim ülkemize umut ışığı olamamaktadır.

Milli Görüş hareketi 50 yıldır baskılara, iftiralara, yalanlara, zorbalıklara rağmen Anadolu insanı için umut ışığı olmuş, olmaya devam edecektir.  İnsanımızın derdiyle dertlenecek,  Türkiye'nin problemleri için çözüm üretmeye devam edecektir. Saraylarda, yalılarda, kibir kulelerinde oturarak insanımızın derdini taşımayan bu yönetim tarih olacaktır!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner25

sanalbasin.com üyesidir