DEVA Partisi  Genel başkan yardımcısı Mustafa Uçak, GMYK Üyesi Ömer Rıfat Gencal, Trabzon il başkanı Kubilay Çiçek, İl yöneticileri, ilçe başkanları ve ilçe yöneticilerinin katılımı ile Of'ta bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

4a41d5ab-6eb6-4b70-bc3f-5fec8a86bff9

OF ESNAFININ DERTLERİ DİNLENDİ

Kubilay Çiçek her gün farklı etkinlikler vatandaşlar ile buluştuklarını belirterek;

Bildiğiniz gibi mübarek üç aylara girdik bizde genel merkez yöneticilerimizle birlikte vatandaşlarımızla buluşarak hem kandillerini kutladık hem de sorunlarını dinledik. Vatandaşımız bugün mevcut iktidarın politikaları nedeniyle konuşmaktan korkuyor. Bizler bu durumun farkındayız ama bunu sebep sayıp bazı partiler gibi il binalarında siyaset yapamayız o nedenle her gün halkımızın arasındayız.

046aecb3-bfe6-43f9-872a-422ddcc2ca87

STK,BASIN VE ESNAF ZİYARETİ

Kubilay Çiçek ; Yoğun bir gün geçirdik. DEVA Partisi  Genel başkan yardımcımız Mustafa Uçak, GMYK Üyesi Ömer Rıfat Gencal ile birlikte önce TESOB ziyaret ettik. Ardından basın ziyaretlerimizi gerçekleştirdik den sonra Of ilçemizde TSO Başkanı Sn. Erdal SARAL 'a ziyarette bulunduk. Akabinde Of ilçe teşkilatımızı ziyaret ederek buradan Of'ta vatandaşlarımızla buluşarak kandillerini kutladık dertlerini dinledik.

VATANDAŞIMIZI GERÇEKLERLE BULUŞTURUYORUZ

Kubilay Çiçek "Vatandaşımız ciddi bir medya ambargosunda ve gerçeklere ulaşamıyor. Bizlerde bıkmadan usanmadan gerçekleri anlatıyoruz.Araklı'da yaşadıklarımızı ne yazık ki Of'ta da yaşadık.Halkımız iktidar medyasının kendisine gösterdiklerini gerçek sanıyor. Genel başkanımız sayın Ali Babacan, İHA ve SİHA üreticisi Baykar şirketine ilişkin yaptığı açıklamaları maksatlı şekilde çarpıtıldı. Genel başkanımızın aslında ne söylemek istediğini onlarda biliyor bizde halkımızı bıkmadan usmanmadan izah ediyoruz. "

9932cdc7-ccd3-46a4-a928-65c327fd8c7f