Haberlobi - Haber Servisi // Ortahisar Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi, Cüneyt Zorlu, Ortahisar Belediyesi'nin 276 işçisini memur kadrosuna almasına örnek göstererek Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na çağrıda bulundu.

Restorasyon çalışmaları 4 yıldır bitirilemeyen Kostaki Konağı'nın restorasyonu için tekrar ihale yapıldı Restorasyon çalışmaları 4 yıldır bitirilemeyen Kostaki Konağı'nın restorasyonu için tekrar ihale yapıldı

Cüneyt Zorlu konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

"Ortahisar Belediyesi'nde çalışan 2 ve 4 yıllık 276 üniversite mezununu ayrım yapmadan tamamının (Norm) kadroya geçmesini oy birliği ile kabul ettik. Çalışan kardeşlerimize hayırlı olsun. Başta sayın Ahmet Metin Genç olmak üzere katkısı olan herkese çalışanlar adına teşekkür ederim. Bu haberi duyan Büyükşehir ve ona bağlı TİSKİ çalışanı 2 ve 4 yıllık üniversite mezunları bizleri arayarak aynı şekilde norm kadroya geçmek istediklerini belirttiler. Sayın Murat Zorluoğlu ve TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş'ın bu konuda duyarlılık gösterip gerekeni yapacaklarından kuşkum yok. Çalışan personeli bu haktan faydalandırmak gerekir. Ortahisar Belediyesi gerekeni yapmıştır; Büyükşehir de yapacaktır. Yakışan odur"

cüneyt-zorlu-1000x700-2

murat-zorluoğlu-1000x700-2