Trabzonspor'un Yunan futbolcusu Anastasios Bakasetas, ülkesinin basınına verdiği röportajda birbirinden çarpıcı açıklamalara imza attı.

bwinSPORT FM adlı radyo kanalının sorularını yanıtlayan 28 yaşındaki oyuncu; şampiyonluk kutlamalarındaki dansı, Trabzon'daki atmosfer ve takımdaki geleceği hakkında konuştu.

İşte yıldız ismin o sözleri:

"Şampiyonluk kutlamalarında sirtaki dansı yapmamın arkasında büyük bir hikaye var. Başlangıçta daha eğlenceli bir şarkı koymuştum. Ancak Manolis Siopis bana sirtaki fikrini verdi ve ben de onu seçtim. Gerçekten çok eğlendim. İnsanlar da beğendi ve eşsiz bir andı. Bütün bu kutlama harikaydı.. Trabzon hakkında size ne söylesem az. Bütün şehir takımın arkasında... Yarım milyon insan var ve hepsi Trabzonsporlu. Çok fazla beklenti vardı ve bu bir felaketti.. Dışarı çıkamıyorduk. Her yerde fotoğraf çektirmek istiyorlardı. İnsanlar bizi antrenman odasında bekliyorlardı. Verdiğiniz neşeyi görüyordunuz.."

Yıldız oyuncu geleceğiyle alakalı da önemli bir açıklama yaptı.

"Ne olacağını göreceğiz. Takımda çok mutluyum. Kulüp için çok iyi bir teklif gelirse kendi sınırlarımı ve ne kadar ileri gidebileceğimi de görmek isterim. Ne yapılacaksa iyiliğimiz için yapılacaktır."

Bakasetas, Trabzonspor'da bu sezon 43 maça çıktı ve 9 gol 8 asistlikle şampiyonluğa önemli katkı vedi.