Maraşlı ve Aşk 101 dizileri ile ünlenen güzel oyuncu Alina Boz, samimi itiraflarda bulundu.

Louis Vuitton markasının ilkbahar-yaz koleksiyonundan parçalarla poz veren ünlü oyuncu, derginin de sorularını yanıtladı.

Galalarda zorlandığını belirten Boz, "Galalarda gerçekten zorlanıyorum. Bu hiç geçmedi. İlk galama katıldığımdan beri bu böyle. Çok kalabalık geliyor bana ve çok panik oluyorum. Ne kadar aşsam da aşamadı." dedi.

alina-boz-1000x700-1

"İçimden bir düğün sahibi çıkıyor"
Alina Boz sözlerini şöyle sürdürdü:

Herhalde kişiliğimle alakalı. Değiştirebileceğim bir şey mi onu da bilmiyorum. Çok kalabalık olunca kendimi kaybediyorum. Bir panik atak durumu oluyor. Özellikle kameralar açılıp flaşlar patlamaya başladığında. Çok kalabalık olunca kendimi kaybediyorum. Galada içimden bir düğün sahibi çıkıyor; herkese merhaba demeye, herkesi ağırlamaya çalışan. Bir diğer yandan da bir güzellik algısı da var bu galalarda. Güzel görünmek kadar rahat etmek de önemli. Ben de en güzel şekilde hazırlanmaya çalışıyorum.

alina-boz-1000x700-2

"Sinematografiye meraklıydım"
Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencisi olan Ali Boz, "Hep görüntü yönetmenliği, sinematografi konularına meraklıydım. Ben de bir şey üretmek istiyorum artık bu noktada. 10 yıldır sektördeyim. İnsan beynini çalıştırıp kendi de bir şey çıkarma peşine düşüyor. Hazır bu yıl da boşum, bu boşluğu bilgi edinerek değerlendireyim dedim. Nitekim güzel de gidiyor." ifadelerini kullandı.

alina-boz-1000x700-3