Cumhur İttifakı Ortahisar Belediye Meclis Üyeleri Aday listesi İlçe Seçim Kuruluna teslim edildi.

Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, 33 asıl, 37 yedek ve 4 kontenjan meclis üyesi  adayından oluşan listesi AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi; İl Başkanı Dr.Sezgin Mumcu, Trabzon Koordinatörü ve  AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete ile birlikte teslim etti.

HAYIRLI OLSUN

Trabzon dahil 30 ilde operasyon: 1177 kişi için işlem başlatıldı Trabzon dahil 30 ilde operasyon: 1177 kişi için işlem başlatıldı

İlçe Başkanı Çebi, Cumhur İttifakı listesinin hayırlı olmasını dileyerek “listemiz, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde rekor oyla Ortahisar'da AK Belediyeciliği devam ettirecek olan listedir. Tüm Belediye meclis üyesi adaylarımıza üstün başarılar diliyorum.” dedi.

TECRÜBE İLE HEYECAN BİR ARADA

Meclis Üyesi Aday listesinin tecrübe ile istek ve heyecanın harmanlanarak hazırlandığına vurgu yapan Çebi, “listemizde meclis üyeliği görevinde bulunan isimler ile ilk kez meclise girecek isimler bir arada bulunuyor. Hemşehrilerimizin teveccühü ile Belediye Başkan Adayımız Sayın Ergin Aydın'ın başkanlığında şehrimizde 5 yıl boyunca büyük hizmetlere imza atacaklardır.” ifadelerine yer verdi.

MİLLETE HİZMET SEVDAMIZ ÇOK BÜYÜK

Başvuru döneminde meclis üyeliklerine gösterilen yoğun ilginin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini ifade eden Çebi şunları söyledi:  “Meclis üyeliği için yoğun bir başvuru aldık. Bu, AK Pati hizmet sevdasının bir tezahürüdür. Listenin yer alan veya alamayan her bir arkadaşımız AK Parti, Cumhur İttifakımız sevdalısı, millet hizmetkârıdır. Bizleri bir araya getiren de aziz milletimize olan sevgimizdir, hizmet borcumuzdur. Tüm meclis üyesi aday adayı ve adayı arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.”

CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

1.Faruk KANCA
2.Hayati YAVUZ
3.Coşkun ŞAHİN
4.Abdurrahman KINALI 
5.Dündar AYYILDIZ
6.Ufuk HOŞ
7.Zeki KAVANOZ
8.Semih BULUTOĞLU 
9.Cevat KARA
10.Yavuz ŞANVER 
11.Dursun Ali ÖZDERYA
12.Ali Ekber TURAN 
13.Hüseyin CANIM
14.Hayrullah BAYTAR
15.Nahide CİHAN
16.Ayşe KABADAYI 
17.Mehmet ÖZCELEP 
18.Ertuğrul BAYRAK 
19.Nurbanı UZUN 
20.Sabri DİKİCİ 
21.Abdullah Onur ÖZTÜRK 
22.Cihan AKYÜZ
23.Yılmaz KELEŞ
24.Halil İbrahim KANSIZ 
25.Emre AYAZ
26.Ümit SAKA
27.Mehmet ÜÇÜNCÜOĞLU
28.Temel GÜLHAN 
29.Şükrü YAYAN
30.Fuat KAYA
31.Yücel TAŞÇI
32.Yunis AKIN
33.Muammer BAKİ

KONTENJAN
1.Mustafa YAYLALI
2.Kerim AYKAN
3.Köksal OFLUOĞLU
4.Sultan MEMİŞ