AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi üzerine konuştu. Mumcu, “Çalışmalar çok iyi gidiyor. Seçim Koordinasyon Merkezi kuruldu. Milletvekili aday adalarımız mülakattan geçti. Üst kurullar adaylarımız için çalışma yürütüyor. Ayın 8’inden sonra milletvekili aday listeleri belli olacak ve tanıtım toplantımızı gerçekleştireceğiz”  dedi.

İL BAŞKANI VARANK’IN İSMİNİ DİLE GETİRDİ

Milletvekili adayları ile Trabzon’u karış karış gezeceklerini ifade eden Mumcu, Sonnokta Gazetesine yaptığı açıklamalarda: 

 “Tüm milletvekili adaylarımızla birlikte Trazon’u karış karış gezeceğiz. AK Parti olarak bizim seçimle ilgili endişemiz yok. Allah’ın izni ile Cumhurbaşkanımız çok yüksek oyla yeniden seçilecek. Mevcut milletvekili sayısını korumak ve onu artırmak hedefimiz. Kesin olmmamakla birlikte bakanlarımızdan Mustafa Varank ismi liste için gündemde. Listeler YSK’ya gidene kadar her şey olabilir” diye konuştu.

Ulaştırma Bakanlığı'nda devir teslim: Karaismailoğlu görevini Uraloğlu'na devretti Ulaştırma Bakanlığı'nda devir teslim: Karaismailoğlu görevini Uraloğlu'na devretti