Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun Göztepe maçının ardından stat çıkışındaki açıklamalar yaptı.

"Transferde 4-5 isim üzerinden gidiyoruz. Bunlardan 2 tanesi ile ön anlaşma sağlandı. 1 tanesiyle de çok büyük ihtimalle önümüzdeki hafta içerisinde prensip anlaşmasına varacağız. Trabzonspor taraftarı, birliğimizi bozacak hiçbir spekülatif haberlere itibar etmesin." dedi.

BİZ GİDERİZ HOCA KALIR

Abdulkadir Parmak ile ilgili çıkan krizden sonra Teknik Direktör Abdullah Avcı ile ilgili sorunlar yaşandığı konusuna da giren Başkan Ahmet Ağaoğlu şunları kaydetti; 

"Geçtiğimiz hafta içerisinde hoca üzerinden şahsıma yapılan birtakım dedikodular var. Hocayla aramızda sorun olduğuna dair. Şu kadarını söyleyeyim takımın teknik direktörü Abdullah Avcı'dır. Hocayla 3 sene anlaştık daha 2 yılı var, inşallah başarılı olur ve daha fazla sözleşme imzalarız. Trabzonspor gibi takımlarda en önemli şey istikrardır. Tüm samimiyetimle söylüyorum, biz Abdullah hocayla bu istikrarı yakalayacağız. Takımın oynadığı futbola bakarsak göze hoş gelmeyen bir futbol olabilir ama istikrarı takım içerisinde sağlayarak takımı 4'üncülüğe kadar çıkardı. Bana göre yapabileceğinin en iyisini yaptı. Benim mukavelemin bitmesine de 8 ay var. Biz gideriz hoca kalır. Bazı insanların ince hesaplarının olması son derece doğal ama benimle yapılacak ince hesapları hoca ve kulüp üzerinden yapmasınlar. Bu hem kulübe hem de hocaya zarar verir.