Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Ağaoğlu kulüp başkanları ile yapılan toplantının ardından TFF seçimleri hakkında konuştu. Ağaoğlu "TFF için öne çıkan 2 başkan adayı var ancak resmi olarak adaylıklarını açıklamadılar. Önümüzde kısa bir süre kaldığı için, adaylıklarını açıklayan başkan adaylarıyla birlikte Kulüpler Birliği'nde bir toplantı yapacağız."dedi.

Yabancı oyuncu kuralı
Yabancı oyuncu kuralı konusundaki belirsizlikten şikayet eden Ağaoğlu "Transfer dönemine yaklaşmışken hala yabancı kuralıyla ilgili bir netlik yok. Bu çok önemli bir durum. Avrupa'da ön eleme maçları oynanacak. Kulüplerimiz acil olarak yabancı oyuncu mu transfer edecek, yoksa kadrosundaki yabancıları mı gönderecek?" ifadelerini kullandı.

Kulüpler Birliği başkanlığını uzun süre yapmayacağım
Ahmet Ağaoğlu "Kulüpler Birliği başkanlığı görevini uzun süre yapmak için gelmedim. Geçenlerde açık ve net ifade ettim. Büyük ihtimalle TFF seçimlerini takip eden 2-3 gün içerisinde yeni yönetim ve yeni başkanın seçilmesi yönünde hareket edeceğiz." dedi. Geçtiğimiz günlerde Ali Koç Kulüpler Birliği başkanlığına aday olacağını açıklamıştı.