Trabzonspor şampiyonluk için gün sayıyor, Abdullah Avcı taraftarları her maç stada çağırıyor. Adın adım gelen şampiyonluk coşkusuna şehrin da tam olarak katılmasını sağlıyor. Bütün organizasyonlar kusursuz yapılıyor. Belediyeler maçların öncesi ve sonrasında taraftarların rahatı ve eğlenmesi için ellerinden geleni yapıyor. Şehirdeki her kurum birbiriyle uyumlu çalışıyor. Amaç sezon sonunda gelecek tarihi şampiyonluğun tadını uzun süre ve sorunsuz yaşamak.

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı yakaladığı form grafiği ile birlikte Trabzonspor’u da üst noktalara taşıdı.

Hem kendi kariyeri hem de Trabzonspor adına inanılmaz bir sezon geçiren Abdullah Avcı’nın söylediği her söz Trabzon’da artık bir emir olarak nitelendiriliyor.

Avcı her maç sonrası bir sonraki karşılaşma için taraftarları stadyuma davet ediyor. Bu doluluk oranı sağlanıyor. Trabzon’da her maç 40 bin kişiye oynanıyor.

Avcı’nın bu noktadaki en büyük yardımcısı Trabzon Büyükşehir Belediyesi. Belediye, Avcı’nın her maç davetine özel taşıma organizasyonları düzenlerken maç öncesi ve sonrasında da taraftarları konserler ve türlü etkinlikler ile eğlendiriyor.

Yeri geliyor forma dağıtıyor yeri geliyor şehri süslüyor.

Gerçekten Abdullah Avcı’nın arkasında hem Büyükşehir hem de Ortahisar Belediyesi ciddi şekilde duruyor.

abdullah-avcı-1000x700-27-mart-2022

Trabzonspor'da Dorukhan Toköz sevinci Trabzonspor'da Dorukhan Toköz sevinci

murat-zorluoğlu-trabzon

ahmet metin genç