Spor Toto Süper Lig'i şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor'un teknik direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu. Transferle ilgili de konuşan Avcı, "Oğuzhan Özyakup, Ozan Tufan ve Halil Akbunar gibi isimler kaliteli oyuncular fakat şu anlık bir girişimimiz yok." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'un borcu açıklandı Trabzonspor'un borcu açıklandı

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.

Tanıdığım, çalıştığım oyuncular. Ozan önemli bir oyuncu. Sözleşmesi var, süreci var. Ama öyle bir talebim yok. Elmalı, aday oyuncu. Ama iç piyasada o rakamlar mümkün değil. Beşiktaş'tan sol bek oyuncuları var. Caner var. Şimdi de Elmalı bu konuda gelişiyor. Halil'i de tanıyorum. U20 Dünya Kupası'nda bir oyuncuydu. Kadro derinliği, ekonomi ve rekabet belirler. Ama şu anda bir bağlantım yok.

Oğuzhan'ı A Milli Futbol Takımı'na ben aldım. Beşiktaş'ta transferi bana soruldu. Ama hep aşağıya gitti. Öyle bir durum yok. Oğuzhan, Trabzonspor'a gelse Dorukhan etkisi bence olur. Odak noktamız futbol. 32 sene sonra ilk defa İstanbul dışına çıktım. Çalışmaya da dinlenmeye de vakit olduğunda odağımız futbol oluyor. Trabzon, bir futbol şehri.