Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Alanyaspor'u 1-0 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

"Daha fazla üretmemiz, bireysel oyuncuların daha fazla devreye girmesi gerekiyor. Taraftara da teşekkür ediyorum, biz kazandıkça onlar gelecek. Her şey adım adım değişecek."

Murat Ağırel: Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar korkunç iddialarda bulundu Murat Ağırel: Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar korkunç iddialarda bulundu

"TARAFTAR BU KULÜBÜN SAHİBİDİR"

"Trabzonspor taraftarı, bu kulübün sahibidir. Bana da başından bu yana harika duygular yaşattılar. Destek vermeye devam etsinler. Biz onlarla yaptık bu zamana kadar bundan sonra da devam edeceğiz."

"KAZANMAK SON DERECE ÖNEMLİ"

"Kazanmak son derece önemli, ligin beşincisi oluyorsun. Oralardaki takımlar kaybetti. Özveri ve moral adına iyi. Çok çalışmamız gereken konu başlıkları var. Takım savunmasını çok iyi yaptılar yine buna vurgu yapıyorum. Ama daha fazla üretmemiz gerekiyor. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Yavaş yavaş, adım adım gelişecektir diye düşünüyorum."

"OLUMLU VE OLUMSUZ TARAFLAR VAR"

Maç önü söylediğim gibi, 10 günlük süreç yoğun geçti. Biraz karışık oynanan oyundan organize oyuna geçmeye çalışıyoruz. Bugün bunun olumlu ve olumsuz tarafları var. Bugün takım savunmasını çok iyi yaptık. İki tane merkezde bireysel hatadan rakibe verdik. Baskıya yanlış gittik bir pozisyonda. Hücum yönünde zaman zaman iyi şeyler yaptık. Zaman zaman yapamadık. Gelecek oyuncularla birlikte daha zengin ve daha üretken olacağız.

BAKASETAS VE TREZEGUET...

"Bakasetas, önümüzdeki hafta da yok. Trezeguet, büyük ihtimalle olacak."