Sezonun ilk bölümünde eleştiri oklarının hedefinde olmasına rağmen Kasım’daki Dünya Kupası arasından sonra toparlanan ve mücadelesiyle alkış alan genç yıldız, yükselen grafiğiyle yeniden A Milli Takım kadrosuna çağrıldı. 23 yaşındaki oyuncu, Ay-Yıldızlı formayla bulacağı şansı iyi değerlendirip, devamında Trabzonspor’da performansını daha da artırarak, skor katkısı vermek istiyor.

Yükselen performansı sonrası tekrar A Milli Takım kadrosuna çağrılan Abdülkadir Ömür, sezon bitimine kadarki süreyi çok iyi değerlendirip, yeniden Avrupa takımlarının dikkatini çekmek istiyor. Trabzonspor’da eksiklerin dönmesiyle esas mevkisine geçecek olan genç yıldız, skor katkısını yükseltmeyi amaçlıyor. Abdülkadir’in hedefi; yazın kulübe iyi bir teklif getirerek, yurt dışı hayalini gerçekleştirmek.

Marek Hamsik futbolu bırakıyor Marek Hamsik futbolu bırakıyor

abdülkadir-ömür-1000x700-gol-sevinci

23 MİLYON EURO

Visca, Hamsik, Markovic gibi isimlerin dönmesiyle orta sahada esas mevkisine geçecek olan Abdülkadir Ömür’ün hedefi, 2 aylık süreci çok iyi değerlendirip, yeniden Avrupa takımlarının dikkatini çekmek. Daha önce 2019-2020 sezonu öncesi Manchester City’nin 23 milyon Euro’luk teklif yaptığı Abdülkadir’in en büyük hayali, kariyerini yurt dışında sürdürmek.

KENDİ KADERİNİ ÇİZECEK

Trabzonspor’da 4 kupa kazanan Abdülkadir Ömür, artık misyonunu tamamladığını düşünürken, yazın kulübe iyi bir teklif getirerek Avrupa’ya yelken açmak istiyor. Dolayısıyla Nisan ve Mayıs aylarında sergileyeceği futbol oldukça önemli. Abdülkadir Ömür bir anlamda kendi kaderini kendisi belirleyecek.